Manuální terapie pro lidi

Osteodynamika

Je nediagnostická MANUÁLNÍ FASCIÁLNÍ TERAPIE, která komplexně pečuje o fasciální systém, který je součástí všech složek organismu a propojuje všechny orgánové soustavy. Poskytuje terapeutům mimořádné kompetence k účinné rehabilitaci, rekondici a regeneraci organismu.

Osteodynamika vychází z ověřených metod - Dornovy metody, Kraniosakrální osteopatie a Osteopatie. Dornovou metodou se zaměřujeme na biomechanikou kloubních spojení a ošetření mechanických posunů v kosterním aparátu. Kraniosakrálním osteopatií řešíme v těle fyzické i psychické bloky. K řešení těchto stavů se využívá pohyb, který se odehrává uvnitř těla, což je pohyb mozkomíšního moku a pohyb tkání. A ostepatií se zabýváme celým systémem opěrného aparátu. Nápravou vzájemných poměrů se navozuje rovnováha a správná funkce organismu. Orgánový fasciální systém, včetně seriózních membrán, účinně ošetřují techniky viscerální (orgánové) a neurální osteopatie.

Rekondiční a regenerační masáže

Masáže provádím pouze pokud je klient nejprve ošetřen Osteodynamikou nebo Dornovou metodou. Pokud máte nefyziologické postavené kloubní spojení může i uvolnění tkání dojít k problémům a větším bolestím. Jednám tak po letech zkušeností a získaných znalostí v oboru.

zdroj: Andrea Dunová, www.osteodynamika.cz


Ceník

Osteodynamika - dospělí                                                    1200 Kč

Masáž - záda a šíje (do 60 minut)                                               600 Kč

Masáž - dolní končetiny (do 60 minut)                                           600 Kč
Masáž - horní končetiny (do 60 minut)                               600 Kč


Masáže jsou u nás možné pouze po ošetření Osteodynamikou. Následně je možné masáže i po dohodě i kombinovat.